MAsterclAss:

MOJE IKONICKÉ JA

Zážitková 4-dňová cesta, kde pošleme tvoje staré JA do dôchodku

Táto MASTERCLASS je pre všetky ambiciózne ženy so srdcom, ktoré ženie poslanie duše, a zároveň túžia žiť v hojnosti: vzťahov, zdravia, peňazí a emócii...

Kým doteraz si sa usilovala cez MODEL

makať - mať - môcť byť

túžiš objaviť nový spôsob, pretože vieš, že buď strácaš motiváciu a prokrastinuješ a/alebo ideš do vyhorenia.

Rada Ti predstavím a vysvetlím prelomový model MANIFESTÁCIE:

byť (autentická) - mať - robiť čo milujem

Ultimátna sloboda sa cíti inak v tele, nie v mysli

AKÉ 3 MÝTY IDEME BÚRAŤ?

 • MUSÍŠ SA STAŤ NIEKÝM VIAC (iným)
  Si unavená SEBAROZVOJOM a spiritualitou, lebo už aj z toho sa stala povinnosť?! Snažíš sa, ale okolnosti sa nemenia...
 • Ego je zlé a treba ho zlikvidovať
  Dozvieš sa ako pracovať s egom a prečo nám jeho odmietanie, potláčanie a únik z tela neslúžia.
 • MALA BY SI BYŤ VIAC V ŽENSKEJ ENERGII
  Konečne ti vysvetlím ako funguje manifestácia, a že je výsledkom prepojenia mužsko-ženskej energie v nás.

Čo MÔŽU BYŤ tvoje boLESTIVÉ MIESTA?

Skús si prejsť tento zoznam a cíť, čo rezonuje

 • SI PRÍLIŠ
 • MNE STAČÍ DOBRÝ ŽIVOT
 • ODPOJENIE OD TELA - NECÍTIŠ
 • TIEŇ AROGANTNÉHO EGA
 • NEDÔVERA DUŠI/INTUÍCII
 • STRATA RADOSTI A VÁŠNE
 • DÁVANIE DRUHÝCH NEUSTÁLE NA PRVÉ MIESTO PRED SEBA

Čo očakávať?

harmonogram

1. DEŇ: UMENIE BYTIA

Umenie bytia sa stalo takmer neznáme pre modernú ženu. Je to umenie, ktoré súvisí s naším telom a ako sa v ňom cítime. Často netušíme, čo si pod tým máme predstaviť a ako to máme dať do praxe, aby sme zažili hojnosť. V prvý deň ti ukážem v praktickom cvičení, aké je to byť vo vlastnom tele. Pre mnohé z vás to bude prelomové. Povieme si viac o mužsko-ženskej energii v rámci osi: myseľ-telo. Potom sa môžme baviť o tom, prečo v tele nechceme nevedomky byť. Pozrieme sa na základné zranenie (ilúziu separácie), ktorá často vychádza z kľúčového zranenia "Nie som dosť - som príliš".

2. DEŇ: UMENIE JASNOSŤ AKCIE

Bežne sme v živote zamerané a naučené fungovať cez myseľ. Fyzická myseľ, zameraná na riešenie problémov, má však limitovaný prístup k informáciam, vďaka ktorým sa snažíme vymaniť z našej aktuálnej situácie. Inými slovami, ak chceš zmeniť aktuálny stav, tvoj podnet by mal prísť z Vyššej mysle, pretože ona má v skutočnosti riešenia, na ktoré si si doteraz neumožnila siahnuť. Význam Vyššej mysle a jej spôsob komunikácie sa dozvieš práve na Masterclass. Vyššia myseľ vie, ako sa dostať do vytúženého stavu a k výsledkom rýchejšie a za kratší čas. Jasnosť paradoxne nevznikne z príliš analyzujúcej mysle, ale vzniká z ticha tvojho vnútra. Nastolíme súlad (koherenciu) medzi mysľou a srdcom.

3. DEŇ: UMENIE MAŤ

Umenie mať je opradené mnohými mýtmi. Je totiž spojené s výsledkami ako peniaze, klienti, naplnený vzťah. Ženy zväčša veľa chcú, ale málo majú. Snažia sa a výsledky sú minimálne. Snaženie sa nám stáva na príťaž. Snaha=pripútanie. Základný blok manifestácie. To, čo je podstatné je tvoja energia, ktorá prúdi medzi srdcom a sakrálom (bruchom). Keď to túto koherenciu nemáme, si síce schopná si relatívne uspokojiť tvoje potreby a chcenia. Ale tvoja túžba ostáva nenaplnená.

4. DEŇ: UMENIE KLADENIA OTÁZOK

Otázky a Odpovede k Masterclass, kde sa dozvieš, čo mi pomohlo vymanifestovať si pravidlené mesiace s 10-tisícovým obratom.

BYŤ IKONICKOU je prejav ultimátnej lásky k sebe samej. Ikonickosť je kombináciou špecifickej frekvencie tvojho unikátneho DARU a talentu robiť veci. Toto kombo nemá naozaj nik iný na planéte IBA TY

Povedali po našej spolupráci

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
"Evi, to je niečo výnimočné, ty si karta, ty si ESO v rukáve! Ja mám čo robiť s týmto tvojím materiálom, ktorý si nám na Masterclass Sila Tvoriť priniesla. Mne sa zjavila celá kolekcia, a nechávam tú svoju intuíciu vyzrievať ďalej. Tieto dni s tebou na masterclass boli tak intenzívne... Ty si nám dala toľko koľko nám niekto nedá ani za 5 rokov."
Eva Lavríková
"Tvoj kurz Bohyňa Intuície je extrémne dobrý, veľa vecí mi pozaklapávalo a asi si ho budem musieť vypočuť ešte dvakrát, lebo je tam tak veľa hodnoty, že mám z čoho čerpať... Ďakujem Ti zaň, ďakujem, čo pre nás ženy robíš, a že môžem s tebou spolupracovať. Veľmi si to vážim a až mám slzy, keď to hovorím."
Veronika Uhrínová
"Vážne, robiť veci v súlade, je dokonalosť, taká pohodka, človek sa nikde neponáhľa, na nič netlačí... Od februára aj otvárame nový program pre 10 ľudí a ja popravde ani neviem ako a k dnešnému dňu máme 6 miest obsadených."
Miroslava Klučiková
"Spomínam na tú Oly, ktorou som v čase nášho spoznania sa bola a akou som dnes. Vďaka tebe som sa naučila pracovať sama so sebou. Zistila som, čo vo mne vrie pod všetkými vrstvami, čo ma v skutočnosti brzdí, trápi alebo naopak ženie. Naučila som sa spôsob zvládania náročných situácií, či dní (alebo aj nezvládania, no a čo 🙂 ). A tak dnes môžem povedať, že sa necítim silnejšia: ale cítim sa byť SÚCITNEJŠIA voči sebe samej. Cítim k sebe lásku a obdiv. Absolútne zo srdca. Ďakujem za tvoju odvahu vypočuť volanie stať sa koučkou transformácie, pretože to bolo darom aj pre mňa a verím, že aj pre mnohé ďalšie ženy. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ktorá nás čaká."
Oly Garcia
"Evi, veľká gratulácia a pokora pred tvojou vnútornou pracou, ktorá viac boli ako to fyzická. Aspoň ja to tak vnímam. Makať, nespať… to mi fakt išlo. Ale zamýšľať sa nad tými otázkami, čo spomínaš, čo tnú do živého…nie je to naozaj príjemné. Veľa krát som ťa chcela vypnúť na "call-e". Ego kričalo, že toto nepotrebujem počúvať. Čas ukáže, či som bola k sebe úprimná. Jedno však môžem povedať, ze práca na sebe je oslobodzujúca a že ten spokojnejší život za tu prácu stojí ." ❤️
Andrea Valková

Kto ťa BUDE Počas Masterclass sprevádzať?

Pozri si vo videu

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video