ODHAĽ KÓDY NEDOSTATKU A HOJNOSTI v kurze

BOHYŇA INTUÍCIE

Nemala by si ten sen, keby si nemala všetko TU A TERAZ na jeho uskutočnenie. Tvoja vnútorná múdrosť v tebe iba zadriemala a tvoj potenciál si zamkla "na povale" spolu s tvojím srdcom

Budeš k tomu potrebovať

A tak na to, aby si svoju hlbokú múdrosť aktivovala a odpovede odomkla, hľadáš sprievodkyňu, ktorá túto cestu už prešla. Ukážem ti, ako funguje energia, ako funguje intuícia a ako prekonať strachy a naozaj vykročiť za tvojím SNOM.

 • jasnosť tvojej intuície
  RASTIE POUŽÍVANÍM V PRAXI
 • zosúladiť mužsko-ženskú energiu v tebe
  PUSTIŤ KONTROLU A ÍSŤ DO AKCIE Z INTUÍCIE
 • naučiť sa ako na limity ega
  TVOJE STRACHY SÚ NAUČENÉ, NEMUSIA ŤA RIADIŤ
 • vedieť denne aktivovať tvoj potenciál
  A KONAŤ Z NEHO K STELESNENIU BOHYNE
 • viesť seba s neutíchajúcou zvedavosťou
  MAŤ CHUŤ NIEČO NOVÉ SA O SEBE NAUČIŤ
 • prestať sa skrývať za druhých
  a nájsť vlastnú verziu úspechu v sebe
 • prebrať 100% zodpovednosť za tvoj život
  NEZNAMENÁ VINIŤ DRUHÝCH, ANI SEBA
 • ODVAHU
  VEĽKÉ SNY, VEĽKÁ SILA

Napokon, presne pre túto skúsenosť si NA ZEM PRIŠLA

 

Si pripravená na hlbokú cestu návratu k sebe?

Čo sa naučíš v BI?

 • Ako si vedome tvoriť realitu
  Pomocou 4 konkrétnych krokov uchopíš nie len to, po čom túžiš a spoznáš svoj potenciál, ale aj zistíš ako ho denne uvádzať do života. Každý deň sa zmení na radostnú príležitosť aktivovať ho.
 • Spoznáš dôležité energetické princípy
  Hmota nasleduje myšlienku. Toto pravidlo musí byť dodržané, aby sme manifestovali, čo chceme v živote a v biznise. Pochopíš dôležité základné princípy. A potom sa ich naučíš vďaka cvičeniam zavádzať do praxe.
 • Pochopíš energetické úrovne vedomia
  Kľúč k vytváraniu reality je pochopiť, že nemusíš fungovať z rovnakej úrovne vedomia. Slávny vedec Einstein raz povedal, že len blázon sa pokúša vyriešiť problém z tej úrovne vedomia, ktorá ho vytvorila. Vďaka kurzu ľahko rozlíšiš, na akej úrovni vedomia aktuálne funguješ a ako to zmeniť. Vďaka tomu naštartujeme tvoju cestu k naplnenému životu vo flow, ba dokonca zistíš ako sa do flow dostávať vedome.
 • Rozoberieme si limitácie & celistvosť ženskej energie
  Pozrieme sa na tvoju ženskú energiu, na jej limitujúce presvedčenia a vzorce, ktoré ti do života priťahujú určitú limitovanú realitu. Naučíš sa, ako ich zaceliť, a tým pádom transformovať na ich božskú verziu. Sama budeš vedieť, kde ti uniká životná energia. Neexistuje v nás viac mužskej alebo ženskej energie. Existuje balans, ktorý keď je narušený, tak jedna polarita utláča druhú. Zväčša pokrivená mužská pokrivenú ženskú.
 • Rozoberieme si limitácie & celistvosť mužskej energie
  Aj keď sme ženy, máme v sebe mužskú energiu (nie pohlavie, ale ENERGIU). V tomto koncepte existuje v každej z nás podporujúca mužská energia, ktorá vytvára čas, priestor aj peniaze. Jej odmietaním, alebo nepochopením si samé stojíme v ceste. Spoločne ju zacelíme a odomkneme možnosti, o akých sa ti doteraz nesnívalo.
 • Pochopíš, prečo & ako pracovať s EGOM
  Dôvod, prečo ešte nežiješ to, čo chceš je, že nevieš ako na limity a strachy tvojej mysle. Pozor, nie vedomej mysle, ale tej skrytej časti - podvedomej mysle. Skryté myšlienky a vzorce ako aj traumy a krivdy, ovplyvňujú 90% myšlienok, ktoré ti idú denne hlavou. Riešením nie je ignorácia, ba ani potláčanie... Riešením je naučiť sa pracovať so svojím EGOM. Ukážem ti jednoduchý transformačný model, vďaka ktorému svoje strachy a obavy začneš rozpúštať. Plus, máš moju stálu podporu v uzavretej FB skupine: ENERGIA ŽENY by Eva Fuxa (Link nájdeš v kurze).
 • Naučíš sa ako si nastaviť energetické hranice
  Sme zvyknuté deliť svet na čierno-biely. Energiu na dobrú a zlú. Často sa staviame do role obete tzv. "negatívnej energie" ako niečoho externého mimo nás. Je pravda, že niektoré sme citlivejšie a empatickejšie. A preto je omnoho dôležitejšie vnímať, ako si nastaviť hranice tak, aby sme boli v pohode vo vonkajšom svete a fungovali bez problémov s druhými ľuďmi.

Dnes máš pocit, že nežiješ ani zďaleka tvoj unikátny potenciál, ale naozaj nevieš, čo s tým pretože ťa riadia strachy a limity mysle...

"Najväčším prínosom mojej práce počas kurzu je väčší pocit bezpečia. Čelila som veľkým zmenám a strachom, a napriek tomu cítim, že dokážem samu seba viesť s pokojom a dokážem si byť bezpečným prístavom. Stačí mi na to priestor osamote a tichu. Cvičenie „Čo je mi v tomto darom“ zmenilo môj pohľad na ťažké situácie. Evka ma láskavým spôsobom odklonila od sveta „tam vonku“ a naučila nás, že najväčšie zmeny sa dejú vo vnútri a následne sa manifestujú smerom von. Môj život tvorí energia, ktorá skrýva moje nálady, emócie, priority a podvedomé presvedčenia. V kurze nám Evka dala praktický nástroj, ako pracovať s presvedčeniami, ktoré brzdia, nedovoľujú náš rast, vyťahujú na svetlo naše obavy. Naučila som sa ciele preformulovať na zámery. Naučila som sa pýtať otázku „Kto sa díva?“, moje ego alebo moje Vyššie Ja. Energetické cesty boli mimoriadne hlbokým zážitkom a v symboloch mi dodávali odvahu a silu. Kurz Bohyňa intuície bol pre mňa život transformujúci."
Silvia Dimitrovova

... alebo máš pocit, že narážaš na pomyselný strop v určitej oblasti, hoc si sa veľa učila a investovala do sebarozvoja, stále ti akosi niečo chýba...

Čo získaš v kurze BI?

 • 6 transformačných modulov
  Predstavím ti koncepty práce nie len s intuíciou, ale aj s mužsko-ženskou energiou tak, aby si ich dobre pochopila fyzickou mysľou a začala integrovať. K tomu ti tiež vysvetlím nevyhnutnosť práce s egom a s energetickými hranicami. Dozvieš sa množstvo príkladov z praxe.
 • 6 Pracovných listov
  Obsah jednotlivých modulov nájdeš spracovaných do pracovných listov. Súčasťou sú podnetné otázky k žurnalingu tak, aby si prenikla do hlbších častí seba. Obsahuje aj praktické cvičenia.
 • 6 Energetických Ciest
  EC sú cestami do nášho vedomia. Môžeš si ich predstaviť ako vedenú vizualizáciu, hoc sú omnoho viac... Vďaka ním ťa spojím s podvedomou mysľou, kde bežne nechodíš hľadať odpovede. Vďaka ním získaš nadhľad. Pocítiš čo je dôležité a akú akciu vykonať na stelesnenie zmeny. Zobudíme naplno tvoj potenciál.
 • Otázky & Odpovede 4x ročne
  Vypočuj si bohatý záznam odpovedí 2x Q&A, ktoré vznikli na živo. Nájdeš v nich množstvo zaujímavých odpovedí. Na tvoje otázky budem potom zároveň odpovedať priebežne NAŽIVO vo FB skupine ENERGIA ŽENY v intervaloch 4x ročne. (Viac info v skupine a prostredníctvom emailu).
 • Trvalý prístup ku kurzu
  Kurz ti ostáva natrvalo. Aj keď sa bude meniť cena a podmienky, jeho zakúpením ti prístup do členskej sekcie ostáva navždy.

Pôvodná cena kurzu

666 EUR

aktuálnE LEN za

 

222 eur alebo

2x 111 eur*

*Možnosť kúpiť si kurz BI na dve splátky 2 x 111 eur uvidíš po kliknutí na tlačítko "Chcem sa stať BI".

"Tento kurz bol iný a výnimočný. 🙂 Po každej lekcii som bola nakopnutá zapracovať na sebe a zmeniť zaužívané veci. Logická myseľ bola uspokojená a chápala som o čo vlastne ide a kde robím chyby resp. čo môžem zlepšiť a najmä ako. Kurz dáva návod a je len na mne ako ho ďalej využijem. Dúfam, že správne a všetky poznatky ktoré som nadobudla mi pomôžu v mojom ďalšom smerovaní. Už teraz viem že určite áno."
Mária Lobotková
"Evička, dakujem za skvelý kurz. Predčil všetky moje očakávania. Mala som vela AHA-momentov. Veľmi som uvítala tvoje tipy a rady po každom module, keď som nevedela ako s tým pracovať. Tento kurz je jeden z najlepších a išiel naozaj do hĺbky. Určite doporučujem."
Katka Šípková

Si omnoho viac ako ťa naučili veriť!

A predsa, keď si sa pokúsila týmto tvrdením riadiť a vydala si sa za novou úrovňou života napríklad v podobe vzťahov alebo poslania, pretože túžiš cítiť radosť v tom, čo robíš; a konečne si nabrala odvahu, urobila si prvý krok do neznáma... ups, prišla výzva.

Niečo "sa pokazilo", aj keď si dúfala, že tentokrát to už predsa musí vyjsť, že veď šťastie sa môže usmiať aj na teba, niečo ťa skrátka vrátilo späť ako bumerang.

Dnes máš pocit, že nežiješ ani zdaľeka tvoj unikátny potenciál, ale naozaj nevieš, čo s tým!

Akoby ťa niečo "neviditeľné" držalo späť najmä v určitej oblasti života. A keďže si sa príliš zľakla, tak si sa zo strachu (pred zlyhaním) radšej vrátila späť do zóny bezpečia.

Hoc je zóna bezpečia a život, ktorý žiješ plný limitácii, strachov, častého smútku či bolesti, aspoň to už poznáš. A keď príde iskierka nádeje, rýchlo ju prehluší kritický hlas v tebe: "Nikam nechoď! Čo ak to nevyjde "

A ja ti hovorím, ukážem ti cestu tak, aby to vyšlo.

Vraj "život niekedy bolí" Ja si myslím, že je to lož! EGA

Jediné, čo skutočne "bolí" je tvoje zavreté srdce, keď vníma, ako si neveríš, ako sa drieš v tej nudnej práci, v tom podpriemernom vzťahu alebo ako si nedovoľuješ urobiť nič nové. Ako si nedovoľuješ komunikovať tvoju pravdu. 

Ako tvoju vášeň zhasínaš každým večerom ako lampu... keď o sebe raz pochybuješ, potom si zas chvíľu myslíš, že život nie je fér. A kolečko sa končí dúfaním, že raz príde ZMENA. Musí!

Som tu, aby som ti jasne povedala: nemusí.

Zmena NEPRÍDE SAMA OD SEBA. Si jeho tvorkyňa.

Život je fér. Len je vystavaný na úplne iných zákonoch, než poznáme.

Vesmír reaguje nie na to, čo chceme a želáme si, ale na to, čo si o sebe myslíme a v čo veríme my. 

Ak si denne o sebe myslíš (zatiaľ nevedomky), že nie si dosť alebo že nemôžeš zmeniť tvoju situáciu a začať konečne zarábať, tak to bude tvoja realita.

V skutočnosti sú naše životné okolnosti dokonalá spätná väzba. Vlastne manifestujeme denne.

Okolnosti nám totiž ukazujú, kde potrebujeme upriamiť pozornosť a zmeniť to, čo si dnes neuvedomujeme. Odpovede ležia pevne ukryté v  PODVEDOMEJ MYSLI.

Som tu, aby som ti jasne povedala, že Zmena NEPRÍDE SAMA OD SEBA

Ukážem ti cestu k tvojmu potenciálu, lebo žiadne návody, ktoré fungujú iným tebe fungovať nemusia.

Taký je zákon. pamätaj, nikto nikdy nebude kráčať v tvojích topánkachnikto za teba tvoje srdce neodomkne.

"Kurz mi dal komplexný pohľad na témy, ktoré ma zaujímajú a nadhľad, ako ich uchopiť, dať do praxe, zaradiť do života. Jednotlivé moduly boli fascinujúce. A Tvoj príjemný hlas a prejav, Evi, bol pohladením pre oči aj dušu. Ja sa cítim už teraz plná a naplnená. Teším sa, že ešte posun nastane, keď sa do pracovných listov pohrúžim hlbšie. Ďakujem Evička za tento kurz. Byť bohyňou intuície či svojho života vôbec, je sen mnohých žien a ja som sa k nemu priblížila. Verím, že keď všetky aha momenty dosadnú, všetky slová dozrejú vo mne a dám do praxe RUPS model, budem si to užívaťv plnými dúškami."
Alexandra Majtánová
"Najlepšia investícia, okrem množstva teórie aj všetko podložené praktickými príkladmi/návodmi ako to používať v praxi. Veľmi zrozumiteľné a ja by som to možno odporučila ako ,,pedprípravu" všetkým, ktorí majú záujem o Evkin koučing. Mne veľmi pomohlo detailne popísanie ako pracovat s RUPS modelom. Ako aj uvedomenie si, že zdanlivo malé kroky (žurnaling, zvedomovanie...) majú veľkú silu. Aj keď témy v kurze išli chronologicky, pracovať s nimi sa dá podľa toho, čo mňa aktuálne najviac ťahá/zaujíma. Pracovné listy mi veľmi pomohli v hlbšom prežití toho počutého."
Michala Čolláková
"KONEČNE som začala počúvať svoj vnútorný hlas. Chápem, čo je moje EGO a načo mi slúži. Našla som svoju kvantovú mantru, ktorú som doposiaľ iba cítila. Pomaly sa mi otvárajú oči a pozerám sa na seba pravdivo. Aj keď to nie je vždy príjemný pohľad, dôležité je začať, fakty uvidieť a vedieť si ich pomenovať."
Olympia Garcia
"Tento kurz je úplne iný ako som doteraz poznala, ide viac do hĺbky sebapoznania a práce samej na sebe. Krásne sa dá prepojiť hlas intuície v osobnom živote aj v biznise a prináša svoje ovocie. Ďakujem Evke, že nás tým previedla a bola stále nápomocná ."
Nora Adamcová

Moduly kurzu Bohyňa Intuície

Modul 1

 • Vedomá tvorkyňa reality
  Vedomé vytváranie reality v 4. krokoch a skokový rast. Čo je pravda? Čo je vedomie? A ako si vytvárame realitu?
 • Aktivácia potenciálu
  Spoznaj vďaka energetickej ceste svoj potenciál a začni ho žit

Modul 2

 • Kanál Intuície
  Spoznaj mechaniku komunikácie intuície. Rozdiel medzi Vyšším JA a logickým JA. Typ intuitívnej komunikácie a základné princípy pri načúvaní. Spoznaj energetické úrovne vedomia.
 • Aktivuj svoj Intuitívny jazyk
  Cez energetickú cestu si nastavíš spôsob, akým k tebe prehovára tvoja intuícia, a tak sa ti na ňu ľahšie naladí.

Modul 3

 • Bloky Intuície
  Spoznaj ako sa prejavuje rezistencia voči Intuícii, čo ti bráni ju počuť a ako sa vyhnúť šumu a nepochopeniu. Aktívna práca s emóciami. Ukážeme si efektívny spôsob, ako zmeniť svoje strachy.
 • Stretni svoj strach
  Na tejto energetickej ceste sa spoločne pozrieme do očí strachom a zistíme, čo potrebujú, aby sa zjemnili až do postupného vymiznutia.

Modul 4

 • Sila ženskej energie
  Zisti, čo oslabuje tvoju ženskú energiu a aké vzorce ju naopak, posilňujú.
 • Aktivácia ženskej energie
  Spoj v sebe ženské archetypy a stretni ich. V tejto energetickej ceste pochopíš lepšie celistvú tvár svojej ženskej energie.

Modul 5

 • Oheň mužskej energie
  Spoznaj, kde neveríš "mužovi v tebe". Uzdrav svoj vzťah k mužskej energii a uchop energiu peňazí. Zaceľ, čo ti chýba a urob ďalší vedomý krok do flow.
 • Aktivácia mužskej energie
  V energetickej ceste aktivujeme mužskú energiu v tebe.

Modul 6

 • Energetické hranice
  Zisti, čo sú energetické hranice a ako s nimi narábať zvlášť, keď si vnímavá a empatická. Mimoriadne ti to pomôže pri styku s inými ľuďmi na ulici či v práci, ale aj pri vytváraní života.
 • Energetická cesta
  Aktivácia energetických hraníc ako forma vytvárania reality.
 • Sebapoznanie ako cesta k Sebaláske
  Zisti, ako ťa tvoj osobný príbeh vie odomknúť tvoje dary. Naber chuť ísť do minulosti, aby si si vzala dary v prítomnosti. Práve cez tvoj príbeh a jeho prerozprávanie novými očami sa vieš zahaliť so sebalásky, ktorú cítiš.

Bonus: od sebapoznania k sebaláske

Otázky & Odpovede

 • Na tvoje otázky
  zodpoviem 4x do roka na ZOOM calle. Takisto budeš mať k dispozícií záznamy LIVE Q&A. Synergia funguje a ženy sa pýtajú často to, čo si sa ty neopýtala.
"Urobila som svoj životný krok a skončila som s pozíciou zamestnanca. Uvedomila som si, moja intuícia ma zaviedla k tomu, že sa nedá sedieť na dvoch stoličkách a stala som sa podnikateľkou. Cítim sa teraz šťastne, slobodne, som paňou svojho času, robím to čo milujem. Najlepšie na práci je to ak to je naše hobby."
Lucia Valachovičová
"Je to výborne štrukturovaný kurz, vďaka pracovným listom, plný informácii, ktoré zasýtia logickú myseľ, spojený s úžasnou Evkinou energiou a jej vycibrenou slovenčinou. Proste božské! Hodné Bohyne..."
Michaela Áková

Náš život si často netvoríme, ale pasívne čakáme,čo nám povedia druhí, aby sme robili 

~

A zatiaľ život čaká na nás, aby sme ho začali žiť podľa seba...

"Krásny, zrozumiteľný kurz, v ktorom som sa našla v každej oblasti, perfektne ma zaviedol k veciam, ktoré potrebujem riešiť a posilniť. Evka si top v tom čo robíš. Ďakujem."
Simona Lobotková
"Jedinečný a krásny kurz, fascinujúca cesta za podstatou intuície a objavením ženskej sily."
Ivana Sládková
"Veľmi pekná, hlboká a cieľavedomá práca so ženským vnútrom."
Dana Petre

zhrnutie objednávky

 • 6x Transformačný Modul
  Predstavím ti koncepty práce nie len s intuíciou, ale aj s mužsko-ženskou energiou tak, aby si ich dobre pochopila fyzickou mysľou a začala integrovať. K tomu ti tiež vysvetlím nevyhnutnosť práce s egom a s energetickými hranicami. Dozvieš sa množstvo príkladov z praxe.
 • 6x Pracovné Listy
  Obsah jednotlivých modulov nájdeš spracovaných do pracovných listov. Súčasťou sú podnetné otázky k žurnalingu tak, aby si prenikla do hlbších častí seba. Obsahuje aj praktické cvičenia.
 • 6x Energetická Cesta
  EC sú cestami do nášho vedomia. Môžeš si ich predtsaviť ako vedenú vizualizáciu, hoc sú omnoho viac. Vďaka ním ťa spojím s podvedomou mysľou, kde bežne nechodíš hľadať odpovede. Vďaka ním získaš nadhľad. Pocítiš čo je dôležité a akú akciu vykonať na stelesnenie zmeny. Zobudíme naplno tvoj potenciál.
 • Otázky & Odpovede
  Vypočuj si bohatý záznam odpovedí 2x Q&A, ktoré vznikli na živo. Nájdeš v nich množstvo zaujímavých odpovedí. Na tvoje otázky budem potom zároveň odpovedať 4x ročne. Pozvánka na call so ZOOM linkom ti príde emailom.
 • Trvalý prístup ku kurzu
  Kurz ti ostáva natrvalo. Aj keď sa sa bude meniť cena a podmienky, ty ho máš za svojich podmienok navždy.

Pôvodná cena kurzu

666 EUR

aktuálna cena kurzu:

 

222 eur alebo

2x 111 eur

*Možnosť kúpiť si kurz BI na dve splátky 2 x 111 eur uvidíš po kliknutí na tlačítko "Chcem sa stať BI".

KURZ Bohyňa Intuície 

O autorkE

Eva Fuxa je transformačná koučka certifikovaná ako jedna z prvých na svete prelomovou koučovaciou metódou Energetic Breakthrough Method® a spirituálna učiteľka.

Venuje sa práci s limitujúcimi presvedčeniami a blokmi podvedomej mysle.

Je manželka a mama 2 krásnych detí.

Jej poslaním je pomáhať ženám vstúpiť si späť do vrodenej sily a využívať ich jedinečný potenciál.

Pracuje v súlade s intuíciou, s dôrazom na praktické a efektívne kroky ako zmenu stelesniť.

Jej snom je prispieť k vybudovaniu novej generácie vnútorne slobodných žien, ktoré menia svet.

Koučing online