INDividuálny koučing

To najlepšie čo si môžeš dopriať je moja intímna podpora

Milujem individuálNu prácu

V bezpečí a v hlbokej dôvere spolu začneme postupne a precízne dávať dole vrstvy toho, čo ťa ťaží, limituje a spúšťa strachy.

V mojom poli sa budeš skutočne cítiť videná, počutá, podporovaná a milovaná.

Zameriavam sa primárne na dve oblasti: na expanziu tvojho potenciálu, vyčistenie limitov mysle i tela (emócie) a na zvýšenie tvojej kapacity prijímať.

Zmena po koučingu je v tvojej energii okamžitá. Tvoj následný krok do neznáma, na ktorom sa po každom koučingu dohodneme bude meniť tvoju realitu. Okolnosti sú na ceste von... Tvoja osobná energia sa rozžiari a ty budeš žiariť zvnútra von.

Po možnom prvotnom úbytku energie a po únave začneš expandovať ku hviezdam. Dovolíš si moju podporu na tejto ceste hlbokej osobnej transformácie? Vediem klientky hlboko preto, aby mohli letieť vysoko. 

Ako to funguje?

Aký je postup pri záujme o individuálnu prácu?

Ak ťa ku mne ťahá tvoja intuícia (srdce), potom to ber ako prvý signál, ktorý je tým najrozhodujúcejším pri tvojom ďalšom kroku. Tam, kde konáme zo srdca, je VŹDY správne. Hoc rozum pochybuje a logik často sabotuje. Prvý krok je napísať mi mail NA: eva@evafuxa.com a zarezervovať si so mňou bezplatný Discovery Call. Počas 30 minút zistíme, či by sme chceli spolu robiť na tvojom zámere. Hovor je bezplatný a nezáväzný. Avšak na konci budeš vedieť a ja tiež. Všetko ostatné sa dozvieš na tomto online stretnutí.

V čom je tvoj koučing unikátny?

Moja transformačná práca je silná, hlboká a tvoja zmena rýchla. Ak si to dovolíš. Sama si nastavuješ tempo. Výsledky si vytváraš svojou schopnosťou ísť do akcie. Pracujem priamo s tvojou osobnou energiou. t.j. s tvojou vedomou i podvedomou mysľou, s limitujúcimi myšlienkami, postojmi, presvedčeniami, pravdami, hodnotami či dogmami. Reálna zmena sa však deje na úrovni tela, a teda spočíva v schopnosti ísť do akcie z úplne inej energie. V mojom koučingu na úrovni pochopenia vecí iba začíname. Následne prepájame myseľ s telom. Aká akcia to teda bude, vždy záleží od tvojej ochoty ísť mimo komfortnú zónu. Ak si to dovolíš, budeš v cieli rýchlejšie, než si dúfala. Napokon, dávame si ju spolu na záver koučingu. Vediem tak, aby si na to prišla sama. Samozrejme, môžeš sa pýtať, ako rýchlo zažiješ zmenu. Vtedy sa spýtaj seba, ako dlho tento problém máš a čo všetko si preň už doteraz urobila. V mojej práci však neideme lineárne. Môžme ísť omnoho rýchlejšie. Taká mocná je práca s osobnou energiou. Uvedom si, že stále je to tvoja cesta. Veľmi záleží, kde sa na tej ceste nachádzaš. Nie si nesprávne, nelimituj sa. A nemusí to byť do konca života, aby si mala výsledky. Podstatné je, že stačí začať a poznať prvý krok. Pamätaj, pretláčanie z mysle už dávno prestalo fungovať. Realitu si vytvárame, nie manifestujeme. V mojom koučingu sa budeme pozerať na ťažšie emócie, aby sme konečne aktivovali ich opačnú polaritu. T.j. radosť, hojnosť, lásku, atď. Pozývam ťa, buď k sebe láskavá a maj súcit so sebou, aj keď sa ti možno aktuálne nedarí. V mojom poli ti to pôjde ľahšie. To je najväčšia bomba spolupráce. Moje pole je silné a transformačné. Je čisté. Prečo? Pretože je to moje poslanie, kde vedome a v integrite so sebou a k mopjim klientkám denne pracujem. Preto sa ti pôjde ľahšie s podporou.

S akými nástrojmi& modalitami pracuješ?

- Mužsko-ženská energia - Tieňová alchýmia (shadow work) - Inner child work - Cesty Vedomím - Dialóg

Aké výsledky si tvoria tvoje klientky?

Nových partnerov, väčšiu mieru sebalásky, viac vitality, radosť, viac finančnej hojnosti, objavenie svojho poslania, uzdravujú si limtujúce pocity: ako zlyhanie, opustenie, či presvedčenia, že musia makať do morku kostí, že zlyhali, že si nezaslúžia lásku, atď.

S kým pracujem?

Pracujem so ženami, ktoré majú často pocit, že túžia meniť svet. Pracujem so ženami, ktoré vedú iné ženy, s líderkami ako napríklad: koučky, mentorky, team líderky, atď. A do tretice pracujem so ženami, ktoré majú jasný zámer v oblasti vzťahov alebo sebarealizácie a hľadajú podporu tak, aby vedeli viesť v prvom rade seba.

S akými problémami sa na mňa obracajú moje klientky?

Pracujem v dvoch základných oblastiach: riešim energiu vo vzťahoch a upgrade poslania. Pretože tieto dve oblasti spolu súvisia viac ako sa na prvý pohľad zdá. Viem sa s tebou pozrieť na energetickú podstatu tvojho problému, limitujúceho presvedčenia, strachu alebo inej emócie alebo aj na tvoj potenciál a rozprúdiť energiu tam, kde sa cítiš zaseknutá, kde utekáš alebo bojuješ. Môžeš prísť s biznisovým problémom (nepredávam, nemám klientov, nezarábam) alebo s problémom v partnerstve. Do tretice môžeš prísť preto, lebo chceš objaviť samú seba.

Pre koho koučing nie je vhodný?

Nie je pre tie, ktoré: - si myslia, že urobím prácu za nich - že ich zachránim, - že ostanem v roli bezmocnej - že nie som ochotná meniť veci - keď si myslím, že komfortná zóna mi prinesie nové výsledky - že druhých viním za môj stav - že sa vyhováram a tvrdím, že niečo sa nedá - že chcem získavať výhody na úkor druhých - že nechcem opustiť staré vzorce, a všetko si musím vydrieť, zaslúžiť, atď. Disclaimer! Ak sa v takomto stave nachádzaš a chceš to zmeniť, potom je celkom možné, že je môj koučing pre teba. Ak to meniť nechceš, potom pokojne zatvor túto stránku. Nie je to pre teba.

Koučovacie balíčky

3-mesiace: 6 stretnutí
2000 eur
Na splátky: 3 x 800 eur
Nevieš, kde začať? Tvojimi strachmi. Som tu pre teba, aby som ti ich pomohla identifikovať a aby sme ich spolu zmenili na zlato, ktoré v tebe je.
6-mesiacov: 12 stretnutí
4000 eur
Na splátky: 3 x 1600 eur
Vydaj sa na polročnú cestu transformácie v mojom poli. Po skončení už nič nebude také ako si si myslela. Všetko, o čom dnes snívaš už existuje v tvojej energii. Som tu, aby som ťa viedla k splneniu snov a vízie.

Referencie

"Som najvďačnejšia na svete, že som si vybrala Teba na túto cestu. Pochopila som do hĺbky, čo znamená prebrať za seba zodpovednosť, za všetko, čo v živote mám/nemám a priznať sama sebe, že nemusí byť všetko 100%, aby to bolo dobré. Aj to, že som sa odmietla postaviť svojim strachom čelom, ma priviedlo k poznaniu. Myslela som si, že sa nič nezmenilo, ale spätne keď sa pozerám, prešla son neuveriteľnú cestu. Začínam sa učiť žiť život v slobode a láske samej k sebe. Žijem a cítim zmeny v sebe ale už aj v okolí, v mojom vnímaní. Keby som Ti mala napísať všetky svoje AHA momenty a tie úžasne uvedomenia, ktoré sa snažím pretavovať do života, asi by som naozaj napísala knihu. Najvďačnejšia som asi za to, že dokážem byť k sebe súcitná a nebičovať sa za „nedostatočné výsledky“ a učím sa nebyť 100%-tná. Samozrejme to nejde “šeja hoja ruka hore”, prešla som si rôznymi nepríjemnými situáciami, ale napr. vo vzťahu s mojim mužom vidím neuveriteľné zlepšenia. Smerujem k tomu, že to čo robíš je úžasné. A dôvod, pre ktorý hltám Tvoje slová je prostý: ty mi ukazuješ, že sa dá žiť tak, ako vravíš. Že to nie je marketingový ťah na nazháňanie klientov. Proste aj to, ako si sa zachovala, keď ja som sa odmlčala, ako opisuješ situácie zo svojho života, ako vedieš svoj koučing, celé to prekypuje láskou a ja sa učím z toho, čo vidím od Teba. Aj keď, niekedy mi nie je príjemné, čo vravíš, lebo sa v tom vidím, ale máš zvláštny dar: Podáš to bez výčitiek, takým iným spôsobom.”
Michala Čolláková
"Evka, chcem ti ešte raz poďakovať za úžasné vedenie. Za všetky stretnutia, odpovede, uvedomenia, ku ktorým sme prišli. Pomohla si mi, ako ešte nikto. Posunula si ma tam, kde som dúfala, že sa dostanem a verím, že mi tento pocit ostane už navždy.🔥 Máš pravdu, že mám v sebe veľa lásky... a rozhodla som sa ju venovať hlavne sebe a dcére. Tebe želám, nech sa ti v nádhernom poslaní naďalej darí. Pomáhať nám, ženám, objavovať seba, svoj potenciál a génia." ✨
Alexandra Majtánová
"Naše cesty sa prvykrát spojili v januári 2021, kedy som ťa náhodne objavila a objednala si u teba prvú mantru. A to som netušila, že v tú chvíľu som odštartovala cestu mojej veľkej transformácie. Potom nastal čas na koučovaciu jednorázovú hodinu, kde ma zaujala tvoja práca s vedomím a uvedomila som si, že potrebujem na sebe pracovať oveľa viac, aby som sa pohla z miesta. Tak po dlhom váhaní som sa vrhla do tvojho koučovacieho balíčka. Môj zámer bol jasný - žiť naplnený život. A to sa po malých krokoch začalo diať. Cesta bola plná emócií, s ktorými si ma naučila pracovať. Moje vzťahy sa začali zrazu vylepšovať, či rodinné, pracovné alebo partnerské. Naučila si ma veriť v samú seba a doslava milovať sa. A to sa aj stalo: som milovaná! Urobila som veľké kroky do neznáma, našla lásku svojho života, osamostatnila sa, našla spôsob ako žiť ľahšie a slobodnejšie. Po tom všetkom som mala chuť investovať opäť do seba v tvojom programe "Kruh žien", kde jedna druhej držíme energiu a posúvame sa stále vpred. Tvojimi úžasnými cestami vedomím pomáhaš odblokovať a púšťať všetko čo mi neslúži. Veľmi si mi pomohla otvoriť si ❤. Som za teba nesmierne vďačná. Si skvelá koučka!"
Simona Lobotková