Objednávka

V kurze Bohyňa Intuície (online) ťa prevediem poznaním i hlbokým napojením na tvoje intuitívne vedenie. Spoznáš nie len jazyk svojej intuície, ale aj vzorce, ktoré ti bránia prepojiť v tebe mužsko-ženskú energiu. Stretneš svoje EGO. Spoznáš ako si nastaviť hranice. Aktivuješ vrodenú silu. Teším sa, že si si dovolila pozrieť sa do sveta za hranicami možného. Tu je sumár tvojej objednávky:

 • 1
  Transformačný modul 6x
  Tento kurz odporúčam absolvovať v priebehu 2-3 mesiacov. Avšak v konečnom dôsledku pôjdeš svojím tempom. Niekto potrebuje na integráciu viac, niektomu menej.
 • 2
  Pracovné listy 6x
  Pracovné listy obsahujú veľkú časť teórie, aby si sa nemusela vždy vracať k videu, a zároveň sú fantastický nástroj na zvedomovanie limitujúcich presvedčení a pomáhajú v hlbokej transformácií.
 • 3
  Cesty vedomím 7x
  Získaš channelované energetické cesty, kde sa priamo napojíš na svoju intuíciu a iné aspekty teba. Môžeš ich používať aj spätne podľa potreby.
 • 4
  Bonus: od sebapoznania k sebaláske
  Ako pomáha proces sebapoznania k rozvoju sebalásky? Channelovaná cesta: Stretni svoje Vyššie JA.
 • 5
  Otázky & Odpovede
  Otázky a Odpovede na živo so mňou na ujasnenie na záver kurzu. Detaily budú upresnené. Vdždy na 8. týždeň od štartu kurzu. K dispozícií ostávajú záznamy všetkých predchádzajúcich vždy v členskej sekcii.
 • 6
  Podpora v členskej sekcii
  Vytváram podpornú komunitu. Ženy nenechávam napospas. Moja 100% podpora počas celej cesty Bohyňa Intuície. Opýtaj sa, podporíš seba i celú komunitu žien.
"Rada by som pozdieľala svoje pocity, lebo je to silné. Končí nám aj tento úžasný Kurz Bohyňa Intuície a v mojom živote sa započali zmeny. Nejako cítim, že veci zapadajú a dejú sa tak ako majú... Ďakujem Evičke za všetko čo pre nás robí a bude robiť. Lebo kurz BI mi otvoril ďalšie dvere do svojho vnútra, pookriala som opäť.
Saška MajtánováKoučka a sprievodkyňa žien osobnou transformáciou
"Tá trasnformácia presvedčení sa mi páči, idem na to. (Začala som s kurzom až teraz). Pomáhajú mi pracovné listy, odľahčujú ma a pomáhajú mi určiť si priority."
Soňa Svorenová
"Konečne som išla aj ja do akcie! Zapájam svoju mužskú energiu, ktorej som sa dlho vyhýbala. Ďakujem, Evička, za kurz Bohyňa Intuície."
Katka Šípková
"Urobila som životný krok nesedieť na dvoch stoličkách. Je to oslobodzujúce."
Lucia Valachovičová

Potrebujete pomôcť?

Napíšte mi na: podpora@evafuxa.com