Jedinečný a transformačný

MASTERCLASS

"staň sa
bohyňou svojej intuície"

Intuícia je tvoja superschopnosť.
Si pripravená ju rozvíjať?

"Ako funguje intuícia a čo sa stane, keď si dáš čas a priestor  sadneš si so svojimi snami a túžbami a zapíšeš si ich do denníka? "

 Písala moja osobná intuícia v januári v roku 2021..

"Zápisník je deklaráciou mojej túžby, veľkých snov, ktoré nemajú nič s priemernosťou. Túžby mojej duše a odvahy ísť do neznáma a vynájsť sa v životnom momente, kedy mi ide o všetko. Stojím pred jednou s najväčších šancí svojho života a s odvahou môjho vyššieho ja, s dôverou v univerzum sa pozerám dopredu a viem, že začínam písať novú kapitolu. Idem sa naplno venovať koučovaciemu online biznisu, idem sa venovať pomoci tým, ktorí chcú a sú pripravení na zmenu. Chcem pomáhať ľuďom a sprevádzať ich pri transformácií ich životov v odvahe, v ich vášni, pomáhať im ju nachádzať a v transformácii ich srdca. Naučiť ich spracovávať emócie, a napojiť sa na ich dušu, ich zámer, a na ich vyššie ja. Načúvať, vytvoriť im osobnú mantru na mieru, a naučiť ich meditovať a pracovať s ich energiou. Naučiť ich ako sa môžu posunúť na energetickej úrovni vyššie. Transformovať ich srdce bez námahy a s ľahkosťou v hojnosti. A .. 

.. chcem učiť spojenie s INTUÍCIOU."

Dokázala som nájsť rovnováhu medzi mojim vyšším JA, egom a časopriestorom a do roka a do dňa sa moje sny zrealizovali do hmoty. 

Vďaka intuícii ako kanálu, ktorý nás neomylne napája na iné aspekty seba a to je naša hlboká vrodená inteligencia...

tento masterclass som pripravila pre teba a 

pozývam ťa venovať mu pozornosť. 

ak túžiš vedieť viac o.. 

skutočnej podstate 

.. o svojom zdroji, napojení na vyššie ja, načúvaniu hlasu tvojej duše

 • KTO SOM ?
  takto ma vidí ego..
 • KÝM CHCEM BYŤ ?
  takto ma vidí moje vyššie ja..
 • KOĽKO ČASU POTREBUJEM ?
  na realizáciu svojich snov..

"Keď sme schopné konať v súlade s ňou, vydávame sa za tým najväčším dobrodružstvom života -na cestu späť do vlastného srdca."

"v nej nájdeme kompas, ktorý nás dovedie k naplneniu v Živote."

"Vďaka intuíicii pochopíme svoju unikátnosť. prečo sme tu, ako žiť vo svojej sile, robiť, čo milujeme, čo robiť s prekážkami a ako sa naladiť na frekvenciu hojnosti."

 • Čo je intuícia a aký má vzťah s tvojím vyšším JA
  Intuícia má u každého človeka svoj špecifický jazyk. Je dobré si ho osvojiť a začať ho využívať k posilňovaniu sebalásky a tak k budovaniu svojich snov.
 • Na čo ti môže poslúžiť intuícia
  Z intuície si vieme vytvoriť život za horizontom možného. Stačí poznať pár pravidiel a veci sa začnú meniť.
 • Koučing LIVE
  Jednu z vás prevediem koučingom s limitujúcim presvedčením o intuícií LIVE
 • Čo blokuje intuíciu
  Tak ako má každý intuíciu, tak ju nemá každý rozvinutú. Zisti, ako si najčastejšie intuíciu blokujeme a ako to zmeniť. Dozvieš sa ďalšie príklady.
 • Ako držať víziu v súlade s intuíciou
  Naša intuícia nám šepká, kým môžme byť, kým sa môžme stať. Denne. Na to, aby si začala žiť svoj sen, potrebuješ veriť svojmu zámeru. Dozvieš sa ako.
 • Uvoľníme jeden blok tvojej intuície
  Zaži energetickú cestu ako efektívny nástroj na uvoľnenie bloku, ktorý ti stojí v ceste v jasnej komunikácií s intuíciou. Pocíť slobodu nových začiatkov. Ihneď.

reaktivuj svoju múdrosť

Tvoje vedenie a múdrosť je už dávno v tebe. 

Získaj opäť schopnosť vnímať svoje vnútorné vedenie a nechaj sa viesť svojou hlbokou múdrosťou. 

Možno stále nevieš, alebo tušíš a túžiš ísť ďalej. 

zažni iskru v sebe

Vďaka pocitu, že žiješ v súlade so svojou predstavou šťastia.

Ten pocit je tvojim kompasom.

Nechaj odísť to čo už nepotrebuješ. 

A otvor sa tomu, že pole nekonečných možností je tu pre Teba pripravené.

Nech sny sa stanú skutočnosťou. 

Možno sa ALE teraz pýtaš...

No dobre. Ale ako sa naň napojiť a zosúladiť všetko, čo pokryvkáva? 

Cítiš totiž, že si unavená z toho, čo ti hovorí okolie...

... aké návody ti dávajú rôzni ľudia, kouči či autority. 

Lebo oni predsa nikdy nebudú kráčať v tvojich topánkach...

Stručná odpoveď znie: aktivuj a začni komunikovať denne so svojou intuíciu. 

Je to ten najlepší sprievodca, ktorého môžeš v živote mať...

Čo to však znamená v praxi a ako uvoľniť prípadné bloky?

Pozývam ťa, aby si povstala a prestala byť obeťou. Je čas, aby si sa aktívne spojila so svojou intuíciou a začala ju vedome využívať pri budovaní svojho života: vo vzťahoch, v podnikaní a pri napĺňaní svojho plného potenciálu z novej perspektívy.

masterclass, ktorý ťa posunie kvantovým skokom bližšie k splneniu tvojich snov a túžob. 

KEDY ?

ZDARMA ihneď po registrácii

KDE ?

online v tvojom prehliadači

ZÁZNAM

k dispozícii xy dní

nevieš sa dočkať? Registruj sa. 

"Sama sa venujem koučingu a neustále sa v ňom vzdelávam. Hľadám akúkoľvek formu, ktorá by mi dopomohla k ešte lepšiemu rozvoju. Preto som sa rozhodla pre MASTERCLASS Bohyňa Intuície. Som síce veľmi racionálne zmýšľajúci človek, no vnímam, že ako žena mám túto zručnosť (intuíciu) kdesi silno danú. Teším sa na cestu, ktorá mi dopomôže k tomu, aby som ju vedela rozlíšiť od sebaklamu logickej mysle. Aby som intuíciu počula a využila vo svojom živote."
Dana Petre
"Evka, MASTECLASS bola skvelá, som úplne ohúrená. Chcela som sa prihlásiť na jeden kurz, ale stále som sa nevedela k tomu dokopať a pred týždňom som to prešvihla. Dnes už viem prečo, moje vnútorné JA čakalo na toto. 🙂 Teším sa ako malé dieťa. Ďakujem za zážitok. ❤️"
Mária Lobotková
"Meditácia ohľadom intuície v MASTERCLASS bola fantastická, klobúk dole. Priznám sa, že občas síce nerozumiem, ale aj tak načúvam, lebo ma to fascinuje. Po tejto MASTERCLASS som mala dokonca živý sen, že sme s tebou mala mentoring. 🙂 S intuíciou mám problém, že ju občas nepočúvam... Som človek, ktorý sa vo svete energie nevyzná, ale veľmi ma to ťahá. Koučing na živo bol skvelý. A rozhodla som sa s tebou pokračovať v kurze Bohyňa Intuície."
Lucia Valachovičová

PREČO SOM VYTVORILA MASTERCLASS BOHYŇA INTUÍCIE...

MASTERCLASS BOHYŇA INTUÍCIE SOM VYTVORILA PRE VŠETKY ŽENY, KTORÉ TÚŽIA OBJAVIŤ NANOVO SVOJU VRODENÚ SUPERSCHOPNOSŤ A ZAČAŤ JU AKTÍVNE VYUŽÍVAŤ. 

Pri koučovaní žien som začala čoraz viac vnímať a cítiť, že my ženy sa nepohneme dopredu, dokiaľ neuveríme vo svoju vlastnú vnútornú autoritu. Intuícia je nám v tomto skvelým pomocníkom.

Pretože...

Kým budeme hľadať povolenie v externom svete či od iného človeka, aby sme mohli žiariť a žiť svoje šťastie, nikdy to nezažijeme.

Kedy je ten čas, ak nie teraz?!