Rýchla Aktivácia srdca

Magický minikurz pre ženy, ktoré túžia zmeniť srdce z ťažkého na ľahké pomocou mantier a tvoriť si svoj život inak ako 95% ľudí.

Cena 11 EUR je časovo limitovaná. Plná cena je 71 EUR.
Prístup do kurzu získaš okamžite a ostane ti NAVŽDY. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Čo JE ZAHRNUTÉ V rýchlej aktivácií srdca

 • ÚVODNÉ VIDEO
  Dozvieš sa, ako najlepšie pracovať s mantrami.
 • SADA 20 KARIET
  Karty sú v .pdf formáte, takže si ich môžeš vytlačiť alebo nechať v telefóne alebo počítači - čokoľvek ti vyhovuje viac! Každá karta obsahuje mantru v slovenčine i v angličtine.
 • INŠPIRATÍVNY TEXT
  Motivačný výklad ku každej mantre, zakončený transformačnou otázkou.
 • 20 VIDEO VÝKLADOV
  Hlbšie vysvetlenie každej mantry, ktoré ti pomôže naplno využiť ich účel a silu.
 • 2 ENERGETICKÉ CESTY
  Vedená vizualizácie na prepojenie s koreňmi, na oporu, a na odomknutie hojnosti. V rámci vizualizácie pochopíš aj princípy mužsko-ženskej energie a ich vplyvu na tvoj život.

ČO ZÍSKAŠ VĎAKA rýchlej aktivácií srdca

 • Spojíš sa so svojou intuíciou. Naučíš sa načúvať jej hlasu a odvážne nasledovať jej vedenie, ktoré ťa volá k realizácií tvojho potenciálu
 • Získaš silný nástroj pre toto zimné obdobie, ktoré ti pomôže pri ponáraní sa do seba a pri zisťovaní, čo ti doslúžilo
 • Urobíš si energetický audit toho, čo ťa doteraz v tvojom poslaní a vzťahoch napĺňalo. Budeš mať kopec času nastaviť si nové zámery a započať zmenu
 • Posilníš sebadôveru. Zistíš, že vždy stačí poznať PRESNE ten jeden symbolický krok, ktorý máš urobiť, aby sa začali diať zázraky
 • Väčšiu senzibilitu na svoje telo a emócie. Ľahko precítiš, že každá silová veta tvoje srdce otvára a každá limitujúca ho zatvára
 • Inovuješ myseľ, čo ti otvorí dvere tam, kde boli doteraz iba steny. Zvýšiš úroveň svojho vedomia do role tvorkyne v prebudenej sile
 • Pochopíš princípy mužskej a ženskej energie - ktoré sú v každom z nás bez ohľadu na pohlavie - a ich vplyvu na tvoj denný život. Prehĺbiš spojenie týchto dvoch energií a zažiješ VNÚTORNÚ HARMÓNIU
 • a omnoho viac!
Milá Evka, mala som s tebou večer “rande “. 🙂 Konečne som sa dostala k mini kurzu Rýchla aktivácia srdca. Úplne som si užila čas, kedy som si vytlačila všetky mantry, poskladala, vystrihla, zalaminovala, opäť vystrihla.... Vypočula som si úvodné video, spravila meditáciu, kde som stretla malú seba a mojich predkov... No proste, mala som nádherný večer, ktorý sa zavŕšil intuitívnym výberom mantry a vypočutím videa. Evka, tento kurz je skvelý produkt, podporujúci vždy, keď to človek potrebuje (a ty vieš, že ma dokážeš krásne "shiftnúť"). 
Oly Garcia

Príbeh mantier

Približne tri roky dozadu sa môj život ocitol v troskách. Po šiesich rokoch na materskej dovolenke som bola doma s malými deťmi, s (takmer) nulvým sebavedomím. 

Stratila som smerovanie a netušila som, ako dosiahnuť hlboký pocit vyrovnanosti a naplnenia. Chcela som nájsť svoje poslanie, no netušila som ako.

Túžila som sa spojiť hlbšie so sebou, preniknúť k svojej podstate, a zistiť kto naozaj som.

Okrem toho som chcela pomáhať aj iným ženám - spôsobom, ktorý by ma vnútorne napĺňal, dal mi pocit slobody, a život v hojnosti. 

Mojím snom a túžbam však prekážala logická myseľ. Pre ňu pocity radosti a slobody neboli dôležité, a tak som túžbu postaviť sa za seba - a vystúpiť z komfortnej zóny - skrývala za výhovorky typu: "Možno raz, keď… "

Dnes viem, že som bola prehltená. Seba a svoje túžby som neustále dávala na posledné miesto a fungovala v kolobehu neustáleho tlaku a povinností.

Keď som sa večer pozrela do zrkadla, nespoznávala som svoj vlastný odraz.

Nechápala som, ako sa z jednej odvážnej a scestovanej ženy stala takáto limitovaná verzia s nízkym sebavedomím a pocitom, že ako žena skrz materstvo a odchod z práce stratila hodnotu. 

v mojom vnútri silnel neodbytný hlas:

"ŽIVOT JE O NIEČOM OMNOHO VAČŠOM!” 

Tušila som, že mám vo svete omnoho dôležitejšiu rolu. No v hĺbke duše som bola presvedčená, že ako matka malých detí si nemôžem dovoliť plniť svoje sny. Moja myseľ mi neustále opakovala:

“Nemôžeš mať aj šťastnú rodinu, aj sa sebarealizovať. Matka sa predsa musí obetovať!” 

Moja intuícia (ktorú niekto nazýva aj vnútorný hlas, alebo hlas srdca) mi však stále častejšie a hlasnejšie opakovala - Môže to byť aj inak! Tak som sa jedného dňa rozhodla, že ju začnem cielene počúvať - a uvidím čo sa stane.

Každý deň som nejaký čas venovala práci s intuíciou. Načúvala som jej hlasu, nasledovala ju a nechala sa ňou viesť - aj keď to znamenalo vystúpiť zo svojej komfortnej zóny.

Toto rozhodnutie navždy zmenilo môj život.

Vďaka práci s intuíciou som - okrem mnohých iných pokladov - prišla aj k inovatívnym MANTRÁM. Rýchlo som pochopila ich obrovskú silu a že pri správnom a pravidelnom používaní sú mantry portálom k životu plného radosti, hojnosti, a zázrakov!

Vďaka silE mantier a konanIU v súlade s intuíciou

sa začali diať zázraky!

Odrazu som prestala čakať na lepšie okolnosti a bola  schopná zachytiť hlas svojej intuície, ktorý ma jasne viedol k naplneniu môjho sna byť koučkou a podnikať inak ako 95% ľudí na Slovensku a v Čechách - V ĽAHKOSTI!

Kvantový skok sa deje mimo komfortnú zónu

Práca s intuíciou dala môjmu životu nový smer. Pocit frustrácie vystriedal pocit vzrušenia a expanzie. Otvorila som si koučovací biznis, a klientky ku mne začali prichádzať akoby zázrakom a rýchlosťou svetla. 

Na tejto vzrušujúcej ceste sa ide s ľahkosťou - ak sme ochotné púštať. Púšťať veci, ľudí a okolnosti, ktoré nám neslúžia. Ja som s dôverou pustila svoje polofunkčné projekty, alebo oni opustili mňa. Pustila som pocit krivdy a moje vzťahy odrazu začali naberať novú silu. Môj muž si to všimol a pýtal sa ma, čo som spravila. Nedokázal pochopiť moju zmenu. 

Spolu s klientkami ku mne prúdila hojnosť a ony ju cítili rovnako späť. Nebolo to vždy ľahké, ale čím viac som neľpela na predstavách, tým ľahšie som kráčala vpred.

Odrazu som robila veľké kroky mimo komfortnej zóny, ale už z úplne inej energie - z MAGICKEJ ENERGIE.

Pocit strachu sa premenil na pocit vzrušenia a môj život nabral celkom nový rozmer.

To všetko vďaka práci a INTUÍCIOU.

KURZ RÝCHLA AKTIVÁCIA SRDCA TI PRINÁŠA...

...kľúč k životu o akom sa ti ani nesnívalo!

“Nebolo by úžasné, keby si odhodila staré limity, chopila sa svojej vrodenej sily, prepojila sa s prúdom života, a začala žiť v radosti a hojnosti?"

“Objavila som nevychodenú lesnú cestičku, ktorá ma priviedla k expanzii a k úspechu za rekordne krátky čas.”

- Eva Fuxa, koučka transformácie srdca a autorka projektu RÝCHLA AKTIVÁCIA SRDCAPrepoj mužsko-ženskú energiu vďaka mantrám

Kúp si RÝchlu aktiváciu srdca

Bežná investícia za sadu kariet spolu s mini kurzom je 71 EUR, ale dnes ich môžeš mať za neuveriteľných 11EUR!

Čo hovoria iné ženy na môj minikurz & mantry

Svedectvá