Vstúp do kurzu Bohyňa Intuície a začni nasledovať tvoje srdce...

Nemala by si ten sen o sebe, o tvojom živote, o tom, kým môžeš byť, keby to neexistovalo v tvojom potenciáli. Tvoja vnútorná múdrosť v tebe iba zadriemala a odpovede si zamkla spolu s tvojím srdcom. A tak na to, aby si svoju hlbokú múdrosť aktivovala a odpovede odomkla, hľadáš sprievodkyňu, ktorá túto cestu už prešla. Nie, ja nemám pre teba TVOJE odpovede, ale viem, ako ťa k nim doviesť... 

Budeš k tomu potrebovať jasnosť tvojej intuície, zosúladiť mužsko-ženskú energiu v tebe, naučiť sa ako na limity ega a ako sa naladiť na tvoj potenciál. Je čas, aby si začala viesť seba s istotou a prestala sa skrývať za zaručené recepty iných, prípadne im dávať (v nejakej miere) zodpovednosť za TVOJ život!  Možno si sa to už naučila v nejakom kurze a možno si stratila omnoho viac... a dnes jasne vieš, že takto to nefunguje. Len ty jediná máš moc stelesniť svoj sen. Napokon, preto si sa tu narodila v tomto tele ako samostatná jednotka. Si pripravená na túto hlbokú dobrodružnú cestu? Potom na nič nečakaj, a vstúp cez portál, ktorý som práve pre teba otvorila.

Si omnoho viac ako ťa naučili veriť...

A predsa, keď si sa pokúsila týmto tvrdením riadiť a vydať sa za novou úrovňou života napríklad v podobe naplnenejších patnerských či rodinných vzťahov, alebo si sa rozhodla, že chceš cítiť vášeň v tom, čo robíš, a konečne si nabrala odvahu a urobila si prvý krok do neznáma... ups, prišla výzva. Niečo "sa pokazilo", aj keď si dúfala, že tentokrát to už predsa musí vyjsť, že veď šťastie sa môže usmiať aj na teba, niečo ťa skrátka vrátilo späť ako bumerang. Dnes máš pocit, že nežiješ ani zdaľeka svoj potenciál, ale naozaj nevieš, čo s tým. Akoby ťa niečo neviditeľné držalo späť najmä v určitej oblasti života. A keďže si sa príliš zľakla, tak si sa zo strachu (pred zlyhaním) radšej vrátila späť do zóny bezpečia. Síce tento život plný limitácií a častého smútku či bolesti dôverne poznáš, ale aspoň to už poznáš. Čo keby to bolo ešte horšie?! 

Vraj život niekedy bolí. Ja si myslím, že je to lož! Jediné, čo skutočne bolí je tvoje srdce, keď vníma, ako si neveríš, ako sa zhadzuješ za minimum v tej nudnej práci, v tom podpriemernom vzťahu alebo ako si nedovoľuješ urobiť nič nové, ako tvoja vášeň zhasína s každým novým večerom ako lampa... keď o sebe pochybuješ, a myslíš si, že život nie je fér, ale raz to príde, ZMENA...

Som tu, aby som ti jasne povedala, že nepríde. Som tu, aby som ti dokonca prezradila tajomstvo, pretože práve to je tá lož!

Život je totálne fér. Len je vystavaný na úplne iných princípoch než na tých, v ktoré nás naučili veriť. 

Vždy ti dá to, čo naozaj o sebe denne hovoríš a čomu veríš, aj keď to tajíš, ba dokonca to môže byť pochované v 13. komnate tak hlboko, že si na tú nepravdu už aj zabudla a netušíš, že toto je tá manifestujúca myšlienka. A dnes ťa už možno len bolí hlava alebo žalúdok. Vieš, život ti dá len toľko koľko si schopná prijímať. A čo ak je tvoje srdce zatvorené a prijímať nevie?! Tak to rozumom nezmeníš. Avšak platí tiež, že si za to môžeš sama.

Aj nenaplniť svoj potenciál je rozhodnutie. Ale chceš to?! Au! Viem, je naozaj ťažké vedieť, že za svoj život nesieme zodpovednosť len my samé...

Možno máš teraz v hlave otázku, ktorá dlho mátala aj mňa...

"Ok, ale ak by bol život ozaj spravodlivý, tak by ma predsa len odmenil za moju milotu, za tvrdú prácu a za to, ako sa veľmi snažím, nie?!"

Nie!

Pretože Vesmír má na starosti jediné: udržiavať rovnováhu napĺňaním toho, čo si o sebe myslíš a čo tvoje srdce priťahuje alebo odpudzuje.

A mimochodom fakt, že tú rovnováhu nevidíš vo svete okolo teba je tiež znakom tvojej vlastnej vnútornej nerovnováhy...

Fú, teraz som ťa možno už naozaj nahnevala, ja viem...

Ale vieš čo, ak aj, nech...

No veď povedz, nie si ochotná v tejto fáze vychrliť na mňa ďalšiu časť z tvojo monológu? Si! A ja viem, čo nasleduje:

"Tak mi sakra UKÁŽ tie INÉ princípy vytvárania reality a ako to vlastne celé funguje!

Chcem vedieť viac, som pripravená zmeniť, čo treba, lebo ja za to stojím! A ja už nemám čas čakať ďalších 100 rokov a dúfať a skúšať! 

Chcem žiť svoje šťastie naplno v každej svojej oblasti, nebaví ma už byť v roli údajnej tvorkyne, vedieť to rozumom, no nevedieť, čo s tým...

Som pripravená stať sa vedomou tvorkyňou, nasledovať hlas intuície, stretnúť svoje staré programy i bloky a odstrániť ich. Mám chuť nanovo si nastaviť hranice tak, aby som sa jednoducho na seba nemusela každý večer hnevať do vankúša...

Ja: "Fajn, môžme ísť na to!"

 

 

Ukážem ti cestu do tvojho potenciálu, lebo žiadne návody, ktoré fungujú iným tebe fungovať nebudú. Taký je zákon. pamätaj si, nikto nikdy nebude kráčať v tvojích topánkach. kto vlastne povedal, že do srdca sa dá dostať napodobňovaním?!  

Vieš, viem, že v živote aj mňa v dobrej viere od mala učili, kým som a kým nie som.

Zväčša nebol čas počúvať naše sny alebo tolerovať naše pokusy o to robiť veci inak. Naučili nás nepozerať do výkladov hračkárstiev a prestať vidieť možnosti.

Celé generácie predkov, rodičia, tradície, neskôr vrstovníci, učitelia a aj celá spoločnosť nás naučili, kým máme byť a takto kráčame životom všetci.

A preto sme si zvykli a je bežné tolerovať, že realita je jedna vec, a naše sny druhá.

Že choroba je vraj bežná, že nie, nie si tá, ktorou si verila, že si a naše srdce tvrdne a tvrdne...

Náš život si často netvoríme, ale pasívne čakáme, čo nám povedia druhí, aby sme robili, a kedy sa vďaka tomu dostaví náš úspech.  A zatiaľ život čaká na nás, aby sme ho začali tvoriť inak...

A ja sama som zistila, ako sa to dá. Ako sa dá z poľa neobmedzených možností vyberať tak, aby my sme boli spokojné. 

Po rokoch úspešnej kariéry, po cestách po svete, po tom, čo som si založila svoju milovanú rodinu s dvomi deťmi, v 40. som prišla na to, ako si tú realitu tvoriť v harmónií , nasledovaním vlastného šiesteho zmyslu - inutície.

A dnes ti to chcem odovzdať. Zoberiem ťa na túto cestu zo správneho konca tak, aby potom tá práca, ktorú si už na sebe robila či už s mindsetom alebo so sebadisciplínou, konečne zapadla, ba predčila, čo dnes vieš... 

 

Ako to budeš vedieť? jednoducho. Budeš to cítiť.

Nie vďaka väčšiemu množstvu vedomostí - i keď tvoja logická myseľ bude nasýtená tiež, sľubujem - ale vďaka jednoduchým nástrojom, ktoré ti ukážu, ako nastoliť rovnováhu v tej oblati, kde ti chýba. 

Konečne prestaneš myslieť a začneš (nanovo) cítiť.

Konečne sa presunieš z hlavy do srdca, a potom ich obe spojíš.

Vydávaš sa na cestu za tvojím potenciálom a to je niečo, čo hranice logickej mysle presahuje. A to je na tom celom to veľké dobrodružstvo. 

Krok po kroku začneš objavovať nie len nové princípy, ale aj bloky na úrovni mužsko-ženskej energie. 

Ale začneš aj inak konať po tom, čo si ich preformuluješ, aby si zmenu stelesnila v tejto realite. 

A ver, že okrem vzrušenia sa budeš vždy aj trochu báť ako deti hľadajúce nočný poklad...

To je ten stav, kedy odomkneme prepojenie medzi mysľou a srdcom.

Vďaka intuícií budeš vždy poznať svoj prvý krok.

Každý strach alebo pocit, že nie si dosť dobrá alebo že si to nezaslúžiš sa zrazu rozplynie, pretože je v tvojom potenciáli vnímať inak.

Urobíš tak v súlade s tvojou vyššou vnútornou pravdou, ktorá je unikátna tebe, a najmä - v láske k sebe samej. Lebo to je môj odkaz. LÁSKA je všetko.

 

Čo sa naučíš v KURZE

BohyŇA Intuície

 • Ako si vedome tvoriť realitu
  Pomocou 4 konkrétnych krokov uchopíš nie len to, po čom túžiš a spoznáš svoj potenciál, ale aj zistíš ako ho denne uvádzať do života. Každý deň sa zmení na radostnú príležitosť aktivovať ho.
 • Spoznáš dôležité energetické princípy
  Hmota nasleduje myšlienku. Toto pravidlo musí byť dodržané, aby sme manifestovali, čo chceme v živote a v biznise. Pochopíš dôležité základné princípy. A potom sa ich naučíš vďaka cvičeniam zavádzať do praxe.
 • Pochopíš energetické úrovne vedomia
  Kľúč k vytváraniu reality je pochopiť, že nemusíš fungovať z rovnakej úrovne vedomia. Slávny vedec Einstein raz povedal, že len blázon sa pokúša vyriešiť problém z tej úrovne vedomia, ktoré ho vytvorilo. Vďaka kurzu ľahko rozlíšiš, na akej úrovni vedomia aktuálne funguješ a ako to zmeniť. Vďaka tomu naštartujeme tvoju cestu k naplnenému životu vo flow, ba dokonca zistíš ako sa do flow dostávať vedome.
 • Rozoberieme si princípy ženskej energie
  Pozrieme sa na tvoju ženskú energiu, na jej limitujúce presvedčenia a vzorce, ktoré ti do života priťahujú určitú limitovanú realitu. Naučíš sa, ako ich zaceliť, a tým pádom transformovať na ich božskú verziu. Sama budeš vedieť, kde ti uniká životná energia.
 • Rozoberieme si princípy mužskej energie
  Aj keď sme ženy, máme v sebe mužskú energiu (nie pohlavie, ale ENERGIU). V tomto koncepte existuje v každej z nás podporujúca mužská energia, ktorá vytvára čas, priestor aj peniaze. Jej odmietaním, alebo nepochopením si samé stojíme v ceste. Spoločne ju zacelíme a odomkneme možnosti, o akých sa ti doteraz nesnívalo.
 • Pochopíš, prečo je dôležité pracovať s EGOM
  Dôvod, prečo ešte nežiješ to, čo chceš je, že nevieš ako na limity a strachy tvojej mysle. Pozor, nie vedomej mysle, ale tej skrytej časti - podvedomej mysle. Skryté myšlienky a vzorce ako aj traumy a krivdy, ovplyvňujú 90% myšlienok, ktoré ti idú denne hlavou. Riešením nie je ignorácia, ba ani potláčanie... Riešením je naučiť sa pracovať so svojím EGOM. Ukážem ti jednoduchý model, vďaka ktorému svoje strachy a obavy začneš rozpúštať. Plus, máš moju podporu vďaka Q&A, kde ťa viem odkoučovať.
 • Naučíš sa uplatňovať energetické hranice
  Sme zvyknuté deliť svet na čierno-biely. Energiu na dobrú a zlú. Často sa staviame do role obete tzv. "negatívnej energie" ako niečoho externého mimo nás. Je pravda, že niektoré sme citlivejšie a empatickejšie. A preto je omnoho dôležitejšie vnímať, ako si nastaviť hranice tak, aby sme boli v pohode vo vonkajšom svete a fungovali bez problémov s druhými ľuďmi.

Kus srdca od klientiek

"Tento kurz bol iný a výnimočný. 🙂 Po každej lekcií som bola nakopnutá zapracovať na sebe a zmeniť zaužívané veci. Logická myseľ bola uspokojená a chápala som o čo vlastne ide a kde robím chyby resp. čo môžem zlepšiť a najmä ako. Kurz dáva návod a je len na mne ako ho ďalej využijem. Dúfam, že správne a všetky poznatky ktoré som nadobudla mi pomôžu v mojom ďalšom smerovaní. Už teraz viem že určite áno."
Mária Lobotková
"Evička, dakujem za skvelý kurz. Predčil všetky moje očakávania. Mala som vela AHA-momentov. Veľmi som uvítala tvoje tipy a rady po každom module, keď som nevedela ako s tým pracovať. Tento kurz je jeden z najlepších a išiel naozaj do hĺbky. Určite doporučujem."
Katka Šípková
"Kurz mi dal komplexný pohľad na témy, ktoré ma zaujímajú a nadhľad, ako ich uchopiť, dať do praxe, zaradiť do života. Jednotlivé moduly boli fascinujúce. A Tvoj príjemný hlas a prejav, Evi, bol pohladením pre oči aj dušu. Ja sa cítim už teraz plná a naplnená. Teším sa, že ešte posun nastane, keď sa do pracovných listov pohrúžim hlbšie. Ďakujem Evička za tento kurz. Byť bohyňou intuície či svojho života vôbec, je sen mnohých žien a ja som sa k nemu priblížila. Verím, že keď všetky aha momenty dosadnú, všetky slová dozrejú vo mne a dám do praxe RUPS model, budem si to užívaťv plnými dúškami."
Alexandra Majtánová
"Najlepšia investícia, okrem množstva teórie aj všetko podložené praktickými príkladmi/návodmi ako to používať v praxi. Veľmi zrozumiteľné a ja by som to možno odporučila ako ,,pedprípravu" všetkým, ktorí majú záujem o Evkin koučing. Mne veľmi pomohlo detailne popísanie ako pracovat s RUPS modelom. Ako aj uvedomenie si, že zdanlivo malé kroky (žurnaling, zvedomovanie...) majú veľkú silu. Aj keď témy v kurze išli chronologicky, pracovať s nimi sa dá podľa toho, čo mňa aktuálne najviac ťahá/zaujíma. Pracovné listy mi veľmi pomohli v hlbšom prežití toho počutého."
Michala Čolláková
"KONEČNE som začala počúvať svoj vnútorný hlas. Chápem, čo je moje EGO a načo mi slúži. Našla som svoju kvantovú mantru, ktorú som doposiaľ iba cítila. Pomaly sa mi otvárajú oči a pozerám sa na seba pravdivo. Aj keď to nie je vždy príjemný pohľad, dôležité je začať, fakty uvidieť a vedieť si ich pomenovať."
Olympia Garcia
"Tento kurz je úplne iný ako som doteraz poznala, ide viac do hĺbky sebapoznania a práce samej na sebe. Krásne sa dá prepojiť hlas intuície v osobnom živote aj v biznise a prináša svoje ovocie. Ďakujem Evke, že nás tým previedla a bola stále nápomocná ."
Nora Adamcová

Moduly kurzu Bohyňa Intuície

Modul 1

 • Vedomá tvorkyňa reality
  Vedomé vytváranie reality v 4. krokoch a skokový rast. Čo je pravda? Čo je vedomie? A ako si vytvárame realitu?
 • Aktivácia potenciálu
  Spoznaj vďaka energetickej ceste svoj potenciál a začni ho uvádzať do praxe

Modul 2

 • Kanál Intuície
  Spoznaj mechaniku komunikácie intuície. Rozdiel medzi Vyšším JA a logickým JA. Typ intuitívnej komunikácie a základné princípy pri načúvaní. Spoznaj energetické úrovne vedomia. EBM®
 • Aktivuj svoj Intuitívny jazyk
  Cez energetickú cestu si nastavíš spôsob, akým k tebe prehovára tvoja intuícia, a tak sa ti na ňu ľahšie naladí.

Modul 3

 • Bloky Intuície
  Spoznaj ako sa prejavuje rezistencia voči Intuícii, čo ti bráni ju počuť a ako sa vyhnúť šumu a nepochopeniu. Aktívna práca s emóciami. Ukážeme si efektívny spôsob, ako zmeniť svoje strachy.
 • Stretni svoj strach
  Na tejto energetickej ceste sa spoločne pozrieme do očí strachom a zistíme, čo potrebujú, aby sa zjemnili až do postupného vymiznutia.

Modul 4

 • Sila ženskej energie
  Zisti, čo oslabuje tvoju ženskú energiu a aké vzorce ju naopak, posilňujú.
 • Aktivácia ženskej energie
  Spoj v sebe ženské archetypy a stretni ich. V tejto energetickej ceste pochopíš lepšie celistvú tvár svojej ženskej energie.

Modul 5

 • Oheň mužskej energie
  Spoznaj, kde neveríš "mužovi v tebe". Uzdrav svoj vzťah k mužskej energii a uchop energiu peňazi. Zaceľ, čo ti chýba a urob ďalší vedomý krok do flow.
 • Aktivácia mužskej energie
  V energetickej ceste aktivujeme mužskú energiu v tebe.

Modul 6

 • Energetické hranice
  Zisti, čo sú energetické hranice a ako s nimi narábať zvlášť, keď si vnímavá a empatická. Mimoriadne ti to pomôže pri styku s inými ľuďmi na ulici či v práci, ale aj pri vytváraní reality želaného.
 • Energetická cesta
  Aktivácia energetických hraníc ako forma vytvárania reality.
 • Sebapoznanie
  Zisti, ako ťa tvoj osobný príbeh vie posunúť hlbšie na úrovni vedomia, naber chuť ísť do minulosti, aby si si vzala dary v prítommnosti. Práve cez tvoj príbeh vieš na seba začať nahliadať vyššiou mierou sebalásky a vrátiť sa k zabudnutej vášni.

Bonus: od sebapoznania k sebaláske

Otázky & Odpovede

 • Na tvoje otázky...
  zodpoviem priebežne v členskej sekcii kurzu Bohyňa Intuície. Takisto budeš mať k dispozícií záznam 1. vysielania Otázky & Odpovede a na záver kurzu si dáme Otázky & Odpovede LIVE 2.

Kus srdca od klientiek

"Najväčším prínosom mojej práce počas kurzu je väčší pocit bezpečia. Čelila som veľkým zmenám a strachom, a napriek tomu cítim, že dokážem samu seba viesť s pokojom a dokážem si byť bezpečným prístavom. Stačí mi na to priestor osamote a tichu. Cvičenie „Čo je mi v tomto darom“ zmenilo môj pohľad na ťažké situácie. Evka ma láskavým spôsobom odklonila od sveta „tam vonku“ a naučila nás, že najväčšie zmeny sa dejú vo vnútri a následne sa manifestujú smerom von. Môj život tvorí energia, ktorá skrýva moje nálady, emócie, priority a podvedomé presvedčenia. V kurze nám Evka dala praktický nástroj, ako pracovať s presvedčeniami, ktoré brzdia, nedovoľujú náš rast, vyťahujú na svetlo naše obavy. Naučila som sa ciele preformulovať na zámery. Naučila som sa pýtať otázku „Kto sa díva?“, moje ego alebo moje Vyššie Ja. Energetické cesty boli mimoriadne hlbokým zážitkom a v symboloch mi dodávali odvahu a silu. Kurz Bohyňa intuície bol pre mňa život transformujúci."
Silvia Dimitrovova
"Urobila som svoj životný krok a skončila som s pozíciou zamestnanca. Uvedomila som si, moja intuícia ma zaviedla k tomu, že sa nedá sedieť na dvoch stoličkách a stala som sa podnikateľkou. Cítim sa teraz šťastne, slobodne, som paňou svojho času, robím to čo milujem. Najlepšie na práci je to ak to je naše hobby."
Lucia Valachovičová
"Je to výborne štrukturovaný kurz, vďaka pracovným listom, plný informácií, ktoré zasýtia logickú myseľ, spojený s úžasnou Evkinou energiou a jej vycibrenou slovenčinou. Proste božské! Hodné Bohyne..."
Michaela Áková
"Krásny, zrozumiteľný kurz, v ktorom som sa našla v každej oblasti, perfektne ma zaviedol k veciam, ktoré potrebujem riešiť a posilniť. Evka si top v tom čo robíš. Ďakujem."
Simona Lobotková
"Jedinečný a krásny kurz, fascinujúca cesta za podstatou intuície a objavením ženskej sily."
Ivana Sládková
"Veľmi pekná, hlboká a cieľavedomá práca so ženským vnútrom."
Dana Petre

Čo získaš kurzom Bohyňa Intuície

 • Porozumieš, ako funguje energia
  Čo je to vlastne energia, ako ju môžeš uchopiť a ako môžeš lepšie porozumieť sebe i druhým. Dozvieš sa praktické návody, ako uplatňovať energetické princípy vedome v tvojom živote.
 • Hlboké zručnosti práce s Intuíciou
  Intuíciu si často zamieňame s inštinktívnym pocitom prežitia. Aký je medzi nimi rozdiel, ako sa naučiť medzi nimi rozlišovať, a ako vedieť, kedy ísť do akcie v súlade s hlasom intuície.
 • 6 transformačných modulov
  Predstavím ti koncepty práce nie len s intuíciou, ale aj s mužsko-ženskou energiou tak, aby si ich dobre pochopila logicky a mohla uviesť do procesu zaceľovania. K tomu ti tiež vysvetlím nevyhnutnosť práce s egom a s energetickými hranicami. Dozvieš sa množstvo príkladov z praxe.
 • 6 Pracovných listov
  Obsah jednotlivých modulov nájdeš spracovaných do pracovných listov. Súčasťou sú podnetné otázky k žurnalingu tak, aby si prenikla do hlbších častí seba a praktické cvičenia.
 • 6 Ciest vedomím
  Cesty do vedomia ťa spoja s podvedomou úrovňou teba a s tými aspektami, kde bežne nechodíš hľadať odpovede, keďže nás to nenaučili. Vďaka nim získaš nadhľad, transformáciu a pocítiš aj čo je dôležité a akú akciu vykonať. Zobudíme naplno tvoj potenciál.
 • Otázky & Odpovede
  Vypočuj si záznam z 1. otázok a odpovedí, ktoré vznikli počas kreovania kurzu na živo. Nájdeš v nich množstvo zaujímavých odpovedí. Na tvoje otázky budem potom odpovedať opäť NAŽIVO na záver kurzu v 8. týždeň od jeho začatia. Priebežne sa otázky môžeš pýtať v členskej sekcii.
 • Trvalý prístup ku kurzu
  Kurz ti ostáva natrvalo. Aj keď sa bude meniť cena a podmienky, jeho zakúpením ti prístup do členskej sekcie ostáva navždy.

Plná cena kurzu

[222 eur]

 

TERAZ LEN pre teba:

 

[212 eur]

KURZ Bohyňa Intuície 

autorka

Eva Fuxa je transformačná koučka certifikovaná ako jedna z prvých na svete prelomovou koučovaciou metódou Energetic Breakthrough Method® a spirituálna učiteľka. Je manželka a matka 2 krásnych detí. Jej poslaním je pomáhať ženám stúpiť si späť do vrodenej sily a pomáha im napĺňať ich jedinečný potenciál. Pracuje intuitívne. Jej snom je prispieť k vybudovaniu novej generácie slobodných žien.